KADRA LOFT

NASI INSTRUKTORZY

LOFT TEAMTrener personalny Loft Fitness
dietetyk i instruktor fitness

MAGDA GRAJCAR

LOFT Fitness to odzwierciedlenie jej pasji. W ciągu lat, gdzie zajmowała się głównie prowadzeniem podopiecznych pod kątem treningowym, dietetycznym i motywowaniem ich do pozytywnych zmian zawsze marzyła o takim miejscu, które byłoby nie tylko klubem fitness, ale przede wszystkim miejscem, gdzie będzie osiągało się wyznaczone cele. Ma nadzieję, że jej wizja przełoży się na Wasze sukcesy. Nie mogłaby odmówić sobie prowadzenia chociaż kilku zajęć w LOFCIE (mimo dużej ilości obowiązków związanych z prowadzeniem klubu), także będziecie mogli spotkać ją osobiście na zajęciach wzmacniających, na treningach personalnych i oczywiście w gabinecie dietetycznym.


Dział obsługi klienta
opiekun klubowiczów

WERONIKA HAJDUK

Ma na imię Weronika. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki głównie kryminały oraz eksperymentować w kuchni a przede wszystkim piec słodkości nie koniecznie fit :p. A jak znalazła się w LOFT Fitness? Po prostu stwierdziła, że pora na zmiany. Dlatego też często będziecie ją widywać na siłowni. Teraz nie jest tu tylko dla siebie ale i dla was. Jako opiekun chce was motywować, cieszyć się waszymi sukcesami czy pocieszyć gdy coś pójdzie nie tak.


Dział obsługi klienta
opiekun klubowiczów

JAKUB RZEŹNIKOWSKI

Ma na imię Jakub. Nasz RODZYNKEK jest z nami od stycznia i zaraża wszystkich uśmiechem. Kuba w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi. Do tego ogarnia naszego INSTAGRAMA, więc jeśli z nami piszecie, to już wiecie kto jest po drugiej stronie. Nasz Kubuś będzie zawsze dla Was uśmiechnięty i będzie Was motywować, abyście nigdy się nie poddawali!


Dział obsługi klienta
opiekun klubowiczów

EDYTA BUDZYŃSKA

Edyta ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja. W wolnych chwilach lubi podróżować. Od czasu do czasu zdarzy się, że sięgnie po farby akrylowe i namaluje obraz. Sport od małego był częścią jej życia od biegania po ulubioną koszykówkę. Ma nadzieję, że uda jej się zarazić Cię pozytywnym uśmiechem oraz wspólnie będziecie osiągali cele, które sobie wyznaczysz.


KONTAKT